« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 22. 4. 2024.

Obavijest o organizaciji nastave od 11. svibnja 2020.godine
Autor: Mario Ivić, 7. 5. 2020.

Poštovani roditelji i skrbnici!

U ponedjeljak, 11. svibnja 2020. godine počinje mješoviti oblik nastave za učenice i učenike razrednih odjela (produženog boravka). Organizacija nastave je sljedeća:

1. Ujutro u 7:30 s nastavom počinju razredni odjeli s produženim boravkom (1. a i 2. a razredni odjeli). Za učenice i učenike organiziran je prijevoz školskim autobusom koji u 7:05 kreće s Kartodroma preko Velike Kosnice, Petine, Leknenog i Črnkovca do Šćitarjeva (sedam (7) učenica i učenika). Za izlaz iz škole koriste ulaz s južne strane. Produženi boravak održava se do 16:30 sati, kada je organiziran povratak kućama školskim autobusom u smjeru Črnkovec – Lekneno – Petina – Velika Kosnica.

2. Razredni odjel 4. b počinje s nastavom u 10:30 sati i ima nastavu do 13:30 sati. Za izlaz iz Škole koriste ulaz s istočne strane.

3. Razredni odjeli 1. b, 3. a, 3. b, 4. a i 4. c počinju s nastavom u 13:30 sati i imaju nastavu do 16:30. sati. Za učenice i učenike organiziran je školski autobus koji kreće u 13:05 iz Strmca Bukevskog preko Leknenog, Črnkovca i Petine do Šćitarjeva (7 učenika).

4. Učenice i učenici koji su uključeni u progam produženog boravka koriste učionice produženog boravka, s iznimkom da učenice i učenici 2. a razrednog odjela koriste nužnik u prizemlju.

5. 4. b razredni odjel koristi učionicu na katu i nužnik na katu.

6. 1. b razredni odjel koristi učionicu u prizemlju i nužnik u prizemlju.

7. 3. a i 3. b razredni odjeli koriste učionicu u prizemlju i nužnik u prizemlju.

8. 4. a i 4. c razredni odjeli koriste učionicu na katu i nužnik na katu.

9. Prehrana učenica i učenika u produženom boravku i mliječni obrok organizirana je u skladu s Uputama HZJZ. Učenice i učenici koji nisu uključeni u mliječni obrok u školu ne donose hranu. Dopušteno je donijeti vodu u originalnoj ambalaži.

10. Nakon svakog napuštanja učionica izvršit će se dezinfekcija učionica i školskih klupa i stolica.

11. Učenice i učenici obvezno donose obuću za preobuvanje i borave u školi samo u toj obući. Preporučljivo je da obuću koju koriste u školi i ostavljaju u školi. Učenice i učenici obvezno peru ruke sapunom i vodom prije ulaska u učionicu.

12. Učenice i učenici produženog boravka ostavljat će školske torbe u učionici produženog boravka od ponedjeljka do petka. Učenice i učenici drugih razrednih odjela mogu ostavljati školske torbe sukladno uputama učiteljica/učitelja. Napominjemo da je svaki razredni odjel smješten u zasebnoj učionici, tako da nema bojazni od otuđenja školskih knjiga i školskog pribora.

13. Raspored sati za prvi nastavni dan:

Sat

1. a

1. b

2. a

3. a/3. b

4. a/4. c

4. b

1.

Sat razred.

2.

Hrvatski j.

3.

4.

Priroda i d.

Daljnji raspored sati učiteljice i učitelj uskladit će se programom MZO-a.
  1. U razdoblju od 11. do 22. svibnja 2020. godine mogu biti uključene samo učenice i učenici čiji su se roditelji odlučili na pohađanje nastave u tom razdoblju. Ne postoji mogućnost naknadnog upisivanja djece u prva dva tjedna nastave.

S poštovanjem!
Obavijest o organizaciji nastave od 11. do 22. svibnja 2020. godine